PostHeaderIcon Ankieta z okazji walentynek

W naszej szkole została przeprowadzona ankieta na temat zbliżających się walentynek . Na pytania odpowiadali losowo wybrani uczniowie z różnych klas.
Na pytanie 1 „Czy uważasz, że walentynki to ważne święto” większość uczniów odpowiedziało nie.

Na drugie pytanie „Czy coś by się zmieniło, gdyby walentynki nie istniały?” Zdecydowanie większość odpowiedziało nie.

W trzecim pytaniu „czy uważasz, że walentynki to święto komercyjne” zdania były podzielone. Taka sama liczba osób odpowiedziała tak jak i nie .

Czwartym pytaniem było „jak spędzasz walentynki?” Padały odpowiedzi :
nie obchodzę, w domu, z dziewczyną , przed komputerem oraz dwie nietypowe odpowiedzi które zinterpretowałam negatywnym nastawieniem do tego święta.
Piąte pytanie dotyczyło „dnia singla” które jest 15 lutego i również połowa pytanych była o tym poinformowana.