PostHeaderIcon Pierwszy Dzień Wiosny

Od wielu lat w naszej szkole zgodnie z tradycją uroczyście świętujemy nadejście Wiosny. Często ten dzień jest dla uczniów okazją do wagarów, jednak młodzież naszej szkoły pokazała, że to szczególne święto można spędzić inaczej. W radosnych nastrojach uczniowie opuścili „ławy szkolne”, by bawić się wspólnie z nauczycielami.
Program całej imprezy został opracowany przez Samorząd Uczniowski oraz współpracujących z nim nauczycieli. Uroczystość zgromadziła tłumy uczniów, przyciągnęła nawet najzagorzalszych wagarowiczów.
Na początku całej imprezy nasz kolega z klasy III  zachęcił nas do wspólnej zabawy wykonując  piosenkę (okazało się, że mamy nową gwiazdę!) Wiele klas zabawiało nas swoimi występami, mogliśmy podziwiać popisy wokalne, taneczne. I nagle do drzwi Hali Sportowej „zapukała kultura wyższa”… Tych wspaniałych i niezapomnianych wrażeń dostarczyli nam chłopcy z klasy III c, którzy wykonali jezioro łabędzie.
Wszystkie pokazy były niezwykłe, ale nie tak jak widok nauczycieli, którzy w różnych konkurencjach sportowych rywalizowali z uczniami. Bardzo rzadko się spotyka tak rozrywkowych i zaskakujących nauczycieli.
Na koniec odbył się mecz siatkówki, w którym brali udział tylko chłopacy dla dziewczyn niestety nie starczyło już czasu, ale to nic straconego odbijemy sobie za rok prawda dziewczyny???