PostHeaderIcon Pierwszy Dzień Wiosny

User Rating: / 0
PoorBest 
Z życia szkoły
Od wielu lat w naszej szkole zgodnie z tradycją uroczyście świętujemy nadejście Wiosny. Często ten dzień jest dla uczniów okazją do wagarów, jednak młodzież naszej szkoły pokazała, że to szczególne święto można spędzić inaczej. W radosnych nastrojach uczniowie opuścili „ławy szkolne”, by bawić się wspólnie z nauczycielami.
Program całej imprezy został opracowany przez Samorząd Uczniowski oraz współpracujących z nim nauczycieli. Uroczystość zgromadziła tłumy uczniów, przyciągnęła nawet najzagorzalszych wagarowiczów.
Na początku całej imprezy nasz kolega z klasy III  zachęcił nas do wspólnej zabawy wykonując  piosenkę (okazało się, że mamy nową gwiazdę!) Wiele klas zabawiało nas swoimi występami, mogliśmy podziwiać popisy wokalne, taneczne. I nagle do drzwi Hali Sportowej „zapukała kultura wyższa”… Tych wspaniałych i niezapomnianych wrażeń dostarczyli nam chłopcy z klasy III c, którzy wykonali jezioro łabędzie.
Wszystkie pokazy były niezwykłe, ale nie tak jak widok nauczycieli, którzy w różnych konkurencjach sportowych rywalizowali z uczniami. Bardzo rzadko się spotyka tak rozrywkowych i zaskakujących nauczycieli.
Na koniec odbył się mecz siatkówki, w którym brali udział tylko chłopacy dla dziewczyn niestety nie starczyło już czasu, ale to nic straconego odbijemy sobie za rok prawda dziewczyny???
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.