PostHeaderIcon Dzień Ziemi

User Rating: / 0
PoorBest 
Ciekawe artykuły
Jak co roku w naszej szkole organizowany jest Dzień Ziemi.  Wszystkie klasy mają wytyczone przez nauczycieli miejsca do sprzątania. Następnie zbierają się przed szkołą wraz z  wychowawcami i ruszają pomóc naszej zaniedbanej i pełnej odpadków planecie. Warto pomagać w tej organizacji ponieważ pracujemy w grupie przez co poznajemy się jeszcze lepiej i przebywamy na świeżym powietrzu. Ale czy tak naprawdę na świeżym powietrzu? Wszystkie odpadki podlegają rozkładowi ,co ma zły wpływ zarówno dla nas jak i dla Ziemi.  Wiadomo ,że ta mała grupa sprzątająca nie zdoła tego wszystkiego naprawić. Do niej muszą przyłączyć się inne szkoły i ludzie z całego świata. Dzięki zaangażowaniu Ziemia będzie czysta i zdrowa. Poświęćmy trochę własnego czasu, a będziemy mieć satysfakcję z tego, iż zrobiliśmy coś dla siebie i dla innych żyjących istot. 
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.