PostHeaderIcon Ach co to był za dzień:

User Rating: / 0
PoorBest 
Z życia szkoły
 13 kwietnia w naszym gimnazjum odbył się Dzień Otwarty dla uczniów klas szóstych.
 Od godziny 8:00 w Mławskiej Hali Sportowej trwały przygotowania do tego wielkiego wydarzenia.
Wybiła godzina  10:00  i zaczęli przychodzić uczniowie pod opieką swoich nauczycieli z mławskich szkół podstawowych.
Jako pierwszy głos zabrał dyrektor naszej szkoły i przywitał przyszłych uczniów naszego gimnazjum, a także zaproszonych gości. Szóstoklasiści mieli okazję obejrzeć lipdub, w którym zaprezentowana została przez uczniów i nauczycieli nasza  szkoła. Następnie odbyły się niezwykłe pokazy. Uczniowie zaprezentowali różne dyscypliny sportu jak siatkówka, koszykówka, piłka ręczna i piłka nożna. Wystąpiła również  grupa tańczących dziewcząt, można było także podziwiać zespół wokalny, akrobatów, taniec na stepie czy grę na dzwonkach. Po wszystkich występach, szóstoklasiści poszli zwiedzać szkołę. To był dzień pełen emocji, którego tak łatwo nie da się zapomnieć.
Wszystkich szóstoklasistów zapraszamy do naszego gimnazjum !
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2515 dni.