PostHeaderIcon Mistrzostwo Powiatu Mławskiego

User Rating: / 0
PoorBest 
Wiadomości sportowe
Gimnazjum nr 2 w Mławie w piątek 11 maja 2012r. stanęło po raz kolejny po Mistrzostwo Powiatu Mławskiego w piłce nożnej chłopców. Udowodniło tym samym, że od lat należy do ścisłej czołówki w tej dyscyplinie sportu. Chłopcy w finałach pokonali 4:1 Gimnazjum w Strzegowie, 3:1 Gimnazjum w Dzierzgowie oraz 2:0 Gimnazjum w Wieczfni. Mistrzowie Powiatu z dwójki wystąpili w następującym składzie: Jakub Pagórski, Andranik Galstyan, Dawid Wdowiak, Mateusz Pawłowski, Adrian Zembrzuski, Arkadiusz Brzyski, Michał Jakowienko, Tomasz Więckiewicz.
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.