PostHeaderIcon MASZ W ŻYCIU WYBÓR

User Rating: / 0
PoorBest 
Z życia szkoły
Dnia 14.05.2012r. uczniowie z klas I i II naszego gimnazjum brali udział w projekcie pt: „Dopóki masz wybór”. Celem naszego spotkania z członkami  grupy STO% było zapoznanie nas ze skutkami przemocy, alkoholizmu i uzależnień od narkotyków.
Lider zespołu Piotr Nagiel przytoczył nam kilkanaście autentycznych historii z życia uzależnionych osób. Dzięki tym historiom dowiedzieliśmy się jakie są skutki „ćpanie” , picia alkoholu i braku reakcji na agresję. Członkowie zespołu stworzyli na scenie atmosferę sprzyjającą dobrej zabawie, zarażają publiczność swoim luzem i poczuciem humoru pomimo tematów, które poruszali. Treści piosenek wykonywanych przez zespół trafiły do serc młodych ludzi, zmuszając do refleksji i wzruszeń. Mam nadzieję, że wszyscy którzy uczestniczyli w tym projekcie przemyślą wszystko co usłyszeli i przed każdym krokiem postawionym w swoim życiu zastanowią się nad skutkami.
Więcej informacji o zespole na www.stoprocent.org
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.