PostHeaderIcon Mówimy NIE Przemocy !

User Rating: / 0
PoorBest 
Z życia szkoły
Dnia 16 maja w naszym gimnazjum odbył się program profilaktyczny o nazwie „Nie stosuj przemocy”, który miał za zadanie przybliżyć nam ważne informacje dotyczące przemocy i kar, które mogą nas za te przewinienia czekać. Klasy pierwsze i drugie, podzielone na grupy po kolei spotykały się z policjantem, który przybliżał nam przepisy karne. Program trwał dwie godziny lekcyjne, uczniowie byli zaciekawieni wszystkim o czym była tam mowa.Pokaz dał wiele do myślenia, na pewno przynajmniej niektórzy wynieśli z niego bardzo dużo ciekawych, przydatnych w dalszym życiu informacji.
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.