PostHeaderIcon Dzień Matki!

User Rating: / 0
PoorBest 
Ciekawe artykuły
26 maja obchodzony jest Dzień Matki. Początki tego święta sięgają czasów starożytnych Greków i Rzymian, wtedy otaczano kultem Matki-Boginie, które były symbolami płodności i urodzaju. Ten zwyczaj powrócił w XVII w. pod nazwą Niedziela u Matki (Mothering Sudany). Dzień, w którym obchodzono to święto był dniem wolnym od pracy, do tradycji należało składanie matce podarunków głównie kwiatów i słodyczy, w zamian za błogosławieństwo. Po raz pierwszy w Polsce Dzień Matki obchodzony był w Krakowie w 1923r. My swoim mamom złóżmy życzenia i dajmy im podarunek. Wszystkim mamom życzymy Wszystkiego Najlepszego !
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.