PostHeaderIcon Zaufaj słowu...

User Rating: / 0
PoorBest 
Z życia szkoły
„Zaufaj słowu”

 9 listopada w Miejskim Domu Kultury odbyły się warsztaty poetyckie. Młodzież, która kocha poezję, mogła przynieść własne utwory i otrzymać porady czy uwagi Wojciecha Wencla, i Artura Nowaczewskiego. Kilka osób z naszego gimnazjum miało okazję być tam i zaprezentować swoje umiejętności. Wszyscy z ciekawością słuchali mądrych i cennych porad pisarzy. Zaprezentowano również tomik poezji  jednego z nich. Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na wieczór autorski, by pogłębić swą wiedzę czy zadać pytania. A także nazajutrz czekała niespodzianka. Po ogłoszeniu wyników konkursu poetyckiego, jedna z uczennic naszego gimnazjum  została nagrodzona za swój talent w postaci książki. Tą ciekawą lekcję mam nadzieję, że będzie można przeżyć jeszcze raz …  
N. Drupiewska
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.