PostHeaderIcon „Żywa lekcja biologii i nie tylko

User Rating: / 0
PoorBest 
Z życia szkoły
19 października uczniowie naszej szkoły ruszyli na wycieczkę do Gdyni. Zaspana młodzież wraz z opiekunami jednak pełna energii czekała końca pierwszej trasy. Gdy nareszcie można było rozprostować nogi, zwiedziliśmy Oceanarium Gdyńskie. Tam uczestniczyliśmy m.in. w lekcji biologii dotyczącej ryb morskich oraz części praktycznej gdzie mogliśmy zobaczyć rybę „od środka” W dalszej części odwiedziliśmy teatr, gdzie po prawie dwugodzinnym spektaklu muzycznym pt; „Gdyby anioły chodziły do szkoły”, rozpoczęły się poszukiwania autobusu…
Do kolejnych atrakcji zaliczał się Szymbark. Stamtąd mogliśmy wrócić z własnym chlebem , oraz głową pełną wiadomości na lekcję historii. Tradycją każdej wycieczki na końcowym etapie jest oczywiście Mac Donald. Po którym szczęśliwie dotarliśmy pod szkołę.
Dzień spędzony w tak wspaniałym gronie, i tylu atrakcjach żaden uczeń nie zapomni. A na pewno nie opisze słowami…
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.