PostHeaderIcon 11 Listopada

User Rating: / 2
PoorBest 
Z życia szkoły

Święto Niepodległości w naszym kraju obchodzimy bardzo szczególnie, tak samo jest również w naszej szkole. Tego dnia z szacunku ubieramy się w biało- czarne stroje.

Okna gimnazjum udekorowane zostały  biało- czerwonymi kotylionami.

 Na pamiątkę tak ważnego święta nauczyciele j. polskiego i historii przygotowali ciekawą inscenizację. Na początku uroczystości cała szkoła odśpiewała hymn narodowy, następnie młodzi uczniowie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami aktorskimi podczas występu. Wszystkie klasy poruszone przedstawionym ani drgnęły z miejsc .  Zaskakujące również były wypowiedzi koleżanek i kolegów  oraz oprawa muzyczna. Po zakończonym apelu pani wicedyrektor powiedziała kilka słów o tymże święcie oraz  podziękowała za całą pracę włożoną w przygotowania. Na koniec wszyscy nagrodzili gromkimi brawami rówieśników.

 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.