PostHeaderIcon Halloween

User Rating: / 0
PoorBest 
Z życia szkoły

„Straszymy”
Halloween… U nas jednak jest zabawnie i strasznie jednocześnie . Ostatniego dnia października w szkole królowały upiory. Mnóstwo młodzieży przebierało się w barwne, wyszukane i upiorne stroje. Nie zabrakło również i naszych nauczycieli, którzy postanowili do nas dołączyć. Szkoła stała się wybiegiem dla mar, upiorów, strzyg... Aparat nie był wyłączany gdyż gwiazdy szkolnego horroru cały czas były obecne. Lekcje przerażały, a na przerwach trzeba chować się po kątach. Byle do lekcji… Jeden dzień w roku kiedy każdy jest swym własnym strasznym odbiciem…

 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.