PostHeaderIcon Dzień sportu

User Rating: / 0
PoorBest 
Wiadomości sportowe


   W naszej szkole jak co roku obchodzimy dzień dziecka włączając w to prezentacje sportowe naszych uczniów.

   Pierwszy gwizdek. Młodzi sportowcy ustawili się na prezentacyjnej linii. Rozpoczęła się gra w piłkę nożną. Chciałabym zaznaczyć, że jesteśmy faworytami tej gry w powiecie Mławskim. Trybuny tętniły życiem, okrzyki dopingujących wspierała muzyka z głośników. Rywalizacją była zacięta. Pierwsza klasa zaskoczyła wszystkich pokonując naszych drugoklasistów, natomiast klasa trzecia utrzymała się na pierwszym miejscu.

   Następnie młodzi akrobaci w rytm muzyki weszli na płytę hali. Przygotowani pod okiem p. Dłubisza rozpoczęli swoją prezentację. Mogliśmy podziwiać m.in. skoki przez skrzynię, salta, skoki przez przeszkodę oraz wiele innych trudnych elementów.

  Jako ostatnie grały dziewczęta. Gra w kosza jest u nas również popularna. Punkty zdobywały zarówno klasy pierwsze jak i drugie. Lecz ostatecznie zwyciężyły pierwszoklasistki .

   Na koniec odbyło się wręczenie dyplomów. Poczynania naszych kolegów i koleżanek zostały podsumowane. Z cała pewnością mogę powiedzieć, że nikt się nie nudził i mam nadzieję, że w przyszłym roku zaangażuję się jeszcze więcej osób.

 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2515 dni.