PostHeaderIcon Drzwi do dziennikarstwa

User Rating: / 0
PoorBest 
Z życia szkoły

27 września, członkowie kółka dziennikarskiego (klasa 3e) mieli okazję poznać tajemnice pracy dziennikarskiej. Spotkanie odbyło się w Kurierze Mławskim o godzinie 15. Wszyscy mogliśmy dowiedzieć się ważnych , ciekawych i cennych informacji. Dziennikarki opowiadały nam jak przykuć uwagę czytelnika do artykułu i jak w ogóle zacząć dobry artykuł. Poznaliśmy również poprawną budowę artykułu, która na pewno nam się przyda przy pisaniu. Mamy do napisania artykuł o naszej przyszłości. Najciekawszy artykuł zostanie opublikowany w Kurierze Mławskim. Czekajcie na werdykt. Zobaczymy kto zostanie tym szczęśliwcem.
Zobacz wszystkie zdjęcia...

Drugie spotkanie, odbyło się 18 października w naszej szkole. Tym razem fotograf z Kuriera Mławskiego pokazał nam jak stworzyć perfekcyjne zdjęcia, które pomogą nam przykuć waszą uwagę. Przedstawiał nam każdą opcję lustrzanki. Jak zrobić dobre zdjęcie w ciemnym pomieszczeniu? Jak zrobić dobrą fotografię w trudnych warunkach? To już poznaliśmy!

Teraz już wiemy jak napisać dla was świetny artykuł i zrobić perfekcyjną fotografię! Wraz z spotkaniami zrodziły się nowe pomysły, które niedługo będą ukazywane w naszej elektronicznej gazetce. Nowe artykuły już wkrótce!

 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.