PostHeaderIcon Co kryje się pod twoim imieniem?

User Rating: / 0
PoorBest 
Ciekawostki

ADRIAN
Adrianowie - niezależnie od swojego wzrostu - przewyższają innych o głowę, widzą dalej i kreślą sobie szersze od innych plany. Jest też w tym imieniu zawarta pewna niecierpliwość, która domaga się szybkich sukcesów, popularności, bycia w centrum uwagi. Z drugiej strony Adrianowie nie są egoistami i wiele z tego, co robią, czynią w imię jakiejś wyższej, ogólnej idei. Kiedy trzeba, nie wahają się przed ryzykiem i przed wyprawami w nieznane. Muszą mieć życie pełne barwnych przygód - inaczej nie będą czuli się sobą.

ALAN

Każdy Alan sam sobie jest początkiem; sam sobie najwięcej zawdzięcza, jest pionierem i samoukiem, a wszyscy naokoło dziwią się, skąd się wzięły jego zdolności. Dzieje się tak dlatego, że Alan jest numerologiczną jedynką (jak Adam) i dlatego wszystko musi zaczynać od początku. Oczywiście najlepiej nadać to imię młodzieńcom z pierwszego znaku zodiaku, czyli Baranom, ale do twarzy będzie z nim także Koziorożcom, Wagom i Skorpionom.

CEZARY

Cezarym często się wydaje, że są jedyni w swoim rodzaju, najlepsi i do tego uwielbiani przez wszystkich. Chociaż rzeczywistość wcale nie musi być dla nich tak łaskawa. Jako dzieci bywają urwisami i przysparzają kłopotów matkom (choć ojcowie mogą być z nich dumni...). W dalszym życiu szukają przygód i próbują wszystko robić na własną rękę, co nie zawsze jest najłatwiejszym sposobem na osiągniecie kariery. Cezarym zależy na tym, być kimś oryginalnym, niepowtarzalnym i by się wyróżniać na tle innych.

ILONA
Imię to wydaje się nasączone wodą i nasycone zielenią. Liczbą tego imienia jest ósemka, co oznacza, że mimo owej zwiewności zawartej w dźwiękach imienia Ilony świadomie wybierają życie surowe i odpowiedzialne. Nie uciekają od obowiązków, chętnie podejmują się jakichś poważnych funkcji, skłonne są do poświęceń i dawania przykładu innym.

IZABELA
Liczba tego imienia równa się dwa, a dwójka oznacza w numerologii między innymi wiernych towarzyszy, przyjaciół i opiekunów; oznacza gotowość pomagania innym, a także zamiłowanie do piękna, zgody i życia wolnego od napięć i konfliktów. Zgodnie z jego królewskim i arystokratycznym pochodzeniem, w imieniu Izabela zapisana jest tęsknota do życia lepszego niż to, jakim żyje większość ludzi. Izabele wiele by dały, aby być wolne od zwykłych, materialnych trosk i móc się poświęcić sprawom wyższym. Izabele zwykle znają się na sztuce i muzyce, mają wrodzone wyczucie elegancji, mody i dobrego smaku.

KAROLINA
Karolina ciągle pragnie dojść do sedna sprawy. Jest bardzo dociekliwa. Nie potrafi jednak pracować systematycznie. Karolina jest osobą miłą, zmysłową, trochę tajemniczą i pełną majestatu. Gdy otaczana jest przez adoratorów czuje się w swoim żywiole. W miłości raczej niestała, w małżeństwie konkretna i nie przewrotna. Kocha swoja rodzinę, ale nie przywiązuje zbyt dużej wagi do ogniska domowego. Posiada niezwykłe zdolności organizatorskie.

 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2515 dni.