PostHeaderIcon Zimowy odpoczynek

User Rating: / 0
PoorBest 
Ciekawe artykuły

17 lutego zaczynają się tak wyczekiwane przez wszystkich ferie zimowe. Jest to czas należącego się nam odpoczynku po przepracowanym semestrze.

Ferie zimowe powinny być tak zorganizowane, abyśmy mogli zrelaksować się po ciężkim okresie nauki i przygotować się do kolejnych kilku miesięcy ciężkiej pracy.  Form spędzania tego czasu wolnego jest bardzo wiele. Najpopularniejszymi są : bieganie po śniegu, lepienie bałwana, rzucanie śnieżkami, zjeżdżanie z górek na sankach. Można również wybrać się na lodowisko albo na basen.

Zachęcamy do czynnego spędzania tego wolnego czasu i życzymy udanych ferii.

 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2515 dni.