PostHeaderIcon Dzień Edukacji Narodowej 2011

User Rating: / 0
PoorBest 
Z życia szkoły

Szkoła na wesoło z odrobiną nostalgii w tle…
14 października uczniowie mławskiej „dwójki” uczcili Dzień Edukacji Narodowej.
Z tej okazji uczniowie w galowych strojach powędrowali do szkoły aby najpierw spędzić trochę czasu z wychowawcami, a następnie przenieśli się na halę sportową gdzie odbyła się akademia.

W uroczystości tej wzięli udział nauczyciele uczący w naszej szkole, a także Ci, którzy kiedyś tu pracowali.
Gdy wszyscy zajęli już swoje miejsca głos zabrał pan dyrektor Jarosław Jabłonowski krótko przypominając historię obchodów Dnia Edukacji Narodowej, następnie głos zabrała pani przewodnicząca Rady Rodziców.
Po części oficjalnej przyszedł czas na naszych kolegów i koleżanki z klasy IIIe i IIId, którzy zaprezentowali krótkie przedstawienie kabaretowe opowiadające o życiu naszej szkoły. Na przygotowanym przez p. J. Sobotkę i p. M. Dziubińskiego apelu wszyscy doskonale się bawili. Po zakończonym przedstawieniu wszyscy pracownicy Gimnazjum dostali kwiaty. To był niezwykły dzień pełen wzruszeń i dobrego humoru.
W imieniu całej społeczności uczniowskiej wszystkim nauczycielom i pracownikom administracyjnym życzymy dużo zdrowia, szczęścia i wyrozumiałości i żeby już więcej nie musieli się denerwować na nas… uczniów.

D. Kaszuba i I. Pętlicka

 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.