PostHeaderIcon Kolejna stypendystka z Gimnazjum nr 2

User Rating: / 0
PoorBest 
Z życia szkoły
Magdalena LisiewskaDnia 16 października  2011 r. w Sali Papieskiej odbyła się uroczystość wręczenia prestiżowych stypendiów dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponagimnazjalnych przez Stowarzyszenie Pontyfikat Papieża Jana Pawła II na rok szkolny 2011/2012. Wśród uczniów nagrodzonych, znalazła się po raz kolejny uczennica naszego gimnazjum - Magdalena Lisiewska, która osiągnęła bardzo wysoką średnią . Jest finalistką ogólnopolskiego konkursu ortograficznego z języka polskiego „Olimpus”,  uczestniczyła w rejonowym konkursie polonistycznym, organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Rozwijając swoje zainteresowania profilaktyką uzależnień, startuje w  konkursach i zajmuje czołowe miejsca na różnych szczeblach. Jest uczennicą bardzo pilną, uczynną i serdeczną, na którą zawsze można liczyć. Po lekcjach chętnie poświęca swój czas kolegom i koleżankom pomagając im w nauce. Bierze udział w przygotowywaniu szkolnych i miejskich akademii okolicznościowych. Zaś w bieżącym roku szkolnym w wyborach powszechnych została wybrana do Zarządu Szkolnego Samorządu Uczniowskiego, działając aktywnie na rzecz całej społeczności uczniowskiej.
Magdalena jest zaangażowana we własny rozwój osobowy i społeczny, okazuje szacunek i akceptację innym ludziom, wykorzystuje swoje uzdolnienia, aby rozwijać się jako człowiek, chrześcijanin i Polak.
Postawa, jaką prezentuje nasza gimnazjalistka, budzi ogromny szacunek i powinna służyć jako wzór wszystkim uczniom. Aspiracja, zaangażowanie, wytrwałość i ambicja towarzyszą jej w codziennym działaniu ku osiągnięciu wymarzonego celu. Stypendystka wykazuje się nie tylko ogromnym talentem i chłonnością wiedzy, ale także niezwykłą dojrzałością i determinacją w pokonywaniu trudności. Oprócz bardzo dobrych wyników w nauce, może pochwalić się osiągnięciami ponad te związane ze szkołą. To dowód na to, że warto mieć marzenia, stawiać sobie cele i małymi krokami dążyć do ich realizacji.
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.