PostHeaderIcon Mikołaj nadchodzi!

User Rating: / 0
PoorBest 
Z życia szkoły
W naszej szkole 6 grudnia okazał się dniem pełnym wrażeń, a to dlaczego?...  Ponieważ odbyły się szkolne Mikołajki . Wszyscy ze zniecierpliwieniem czekaliśmy na przybycie Mikołaja, który miał wręczyć grzecznym dzieciom prezenty . To chyba jasne :)
W czasie słodkich chwil oczekiwania uczniowie doskonale się bawili.
Podobnie jak w Halloween, wszyscy byli przebrani . Tym razem jednak na szklonym korytarzu pojawiły się Mikołaje, renifery, śnieżynki itp.  W czasie przerw puszczana była muzyka świąteczna . Korytarz z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia został pięknie przyozdobiony. Zapach choinek wprowadził nas w świąteczny nastrój . Po upływie kilku lekcji z korytarza dobiegł odgłos dzwonka, ale nie tego, który zawsze słyszy się po zakończonej lekcji… Po chwili w każdej klasie pojawił się Mikołaj ze swoimi pomocnicami , które za zaśpiewanie świątecznej piosenki lub recytację wiersza dawały cukierki . Kto chciał , mógł zrobić sobie również zdjęcie z Mikołajem .
Ten dzień był naprawdę ciekawym dniem. Z utęsknieniem czekamy już następnego roku…
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2515 dni.