PostHeaderIcon Święta tuż, tuż...

User Rating: / 0
PoorBest 
Z życia szkoły

W naszym gimnazjum świąteczny klimat panuje już od mikołajek. Od pewnego czasu możemy oglądać szopką, która wystawiona jest przy szatniach. Na przerwach puszczana jest świąteczna muzyka, która jeszcze bardziej wprowadza nas w ten niezwykły nastrój .  Co to za święta beż jasełek? Oczywiście w naszej szkole też się odbędą. Uczniowie klas trzecich już od jakiegoś czasu przygotowują się do tego przedstawienia.
Wszyscy z  niecierpliwieniem czekają na czas spędzony przy wigilijnym stole z bliskim oraz prezenty. Zaczynają się już ostatnie dni spędzone w szkole w tym roku.

Miejmy nadzieję, że ten nadchodzący rok przyniesie nam nowe sukcesy w nauce i nie tylko.
Miłych , pogodnych Świąt Bożego Narodzenia życzy wszystkim zespół redakcyjny.

 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.