PostHeaderIcon Walentynki tuż, tuż …

User Rating: / 0
PoorBest 
Ciekawe artykuły

Co to są Walentynki? Skąd pochodzi to słowo? Kto jest ich patronem?
 
Walentynki to święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa ta pochodzi od imienia św.Walentego, czyli patrona Walentynek. Święto Zakochanych to szczególny czas dla młodzieży ale i nie tylko . W Walentynki wszyscy zakochani obdarowują się prezentami, kwiatami, listami miłosnymi i czułymi słowami. To dzień, w którym wszyscy kochający pokazują się światu i razem z nim się cieszą. W tym szczególnym święcie nie może zabraknąć czerwonych serc i puchatych misiów, czyli symboli Walentynek. To właśnie tego dnia chłopcy okazują sympatię dziewczętom, a one same mogą poczuć się wyjątkowe.

Niech 14 lutego (ale i nie tylko ten dzień) będzie szczególnym dniem, w którym miłość zagości w sercach wielu osób.
Bartosz

 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.