PostHeaderIcon Cztery kółka

User Rating: / 0
PoorBest 
Ciekawe artykuły

Moja pasja to rzadko spotykana dziedzina u dziewczyn… Jest nią jazda na deskorolce. To właśnie mój spędzany latem czas wolny.
Za pierwszym razem gdy stanęłam na deskę przewracałam się, to nie takie proste jak może się z pozoru wydawać. Lepiej uczyć się wszystkiego po kolei, a nie ruszyć od razu na rampy.
Teraz już opanowałam kilka tricków i wiem co robić. Na pewno gdybym musiała się rozstać ze „Skateboarding-iem” to nie wiem czy odnalazłabym coś, co daje mi tyle radości, bo dla mnie to coś więcej niż tylko pasja… Jak dla wielu ludzi dzieła Leonarda da Vinci są sztuką , tak dla mnie jazda na desce = sztuka.

Nie mówię, że świetnie jeżdżę na deskorolce, po prostu jeżdżę i próbuje uczyć się różnych tricków, jestem dopiero początkująca. Może kiedyś, gdy bardzo długo będę tę pasję rozwijać, wykonywanie niewyobrażalnych tricków będzie dla mnie „normalką”, nie będę się przewracać tak jak dzisiaj. Teraz nauka nowego tricku - równa się dużo siniaków.
                                                                                                                         
W jeździe na deskorolce trzeba się nauczyć paru rzeczy:
-utrzymywać równowagę,
-wyćwiczyć nogi do ciężkich kombinacji np. do kickflip’a                                     
To łatwo nie przychodzi, nie ustaniemy na deskę i  bum wszystko już umiemy. Wszystkiego trzeba się nauczyć, ale po kolei. Nawet najwięksi Skate-rzy przewracają się. Lecz wstają i próbują dalej
Ludzie czasami dziwią się, że dziewczyna jeździ na deskorolce, a dla mnie nie ma w tym nic dziwnego. Sport jest dla każdego, każdy może w nim uczestniczyć jeśli ma na to ochotę. Przecież głośno mówi się, że „śpiewać każdy może”.  
Naprawdę nie ukrywajmy jacy jesteśmy. Bądźmy sobą.

 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.