PostHeaderIcon Dzień mężczyzny

User Rating: / 0
PoorBest 
Ciekawe artykuły
Jest dzień chłopaka, dzień kobiet……W takim razie musi być i DZIEŃ MĘŻCZYZNY.
Przyjęto, że w Polsce święto wszystkich panów przypada 10 marca. Lecz nie jest to wymyślona data, gdyż tego dnia w Polskim Kościele Katolickim obchodzone jest wspomnienie 40 Świętych Męczenników z Sebasty.
Święto to nie należy do tradycji, jednakże media  od kilku lat próbują je wprowadzić. Ale  czy kobiety pamiętają, dają jakieś upominki z tej okazji. Nie zawsze.  Być może z czasem święto to stanie się bardziej popularne. Lecz póki co, pamięta niewiele kobiet, a najbardziej chyba… kalendarz
Może z tej okazji drogie dziewczyny zaplanujcie jakąś niespodziankę. Wystarczy tak niewiele, by poczuć się pamiętanym. Mały prezent, upominek, a może tylko pamięć i życzenia.
Więc panowie w tym roku szykujcie się…
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2516 dni.