PostHeaderIcon Pozory mylą

User Rating: / 0
PoorBest 
Felietony
Idąc do miasta z przyjaciółką, postanowiłyśmy pojechać do ulubionego sklepu autobusem.
Wchodzimy. Jak zawsze, w autobusie dużo ludzi -  starsze i młodsze osoby. Usiadłyśmy. Po chwili jedna starsza pani niespokojnie rozgląda się, bo nie ma gdzie usiąść. Spojrzałam na nią i ustąpiłam miejsca. Następny przystanek. Trzej  starsi panowie. Młodzież z grzeczności ustąpiła miejsca. Trzeci przystanek. Następni starsi ludzie i kilku  16-latków.Już nikt z młodzieży nie miał siedzącego miejsca, którego mógłby ustąpić. Usłyszałam po chwili „Ach ta dzisiejsza młodzież, niewychowana, nawet miejsca nie ustąpią tylko by grali w komputer , nie sprzątali i siedzieli przed telewizorem, tylko te filmy i seriale……”   
Zawsze słyszymy takie rzeczy, dlaczego?
Dwie starsze kobiety rozmawiając ze sobą, jedna powiedziała do drugiej: „Chciałabym żeby moja wnuczka była jak Kasia z „Barw Szczęścia” Kim jest Kasia? Kto tak naprawdę ogląda tylko seriale ? Czy to my jesteśmy nie wychowani ?
Z taką zagadką wróciłyśmy po zakupach do domu...
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2515 dni.