PostHeaderIcon Z życia szkoły

PostHeaderIcon Wytańcz sobie lepsze jutro

Z życia szkoły
28 listopada 2013 roku o godzinie 17:30 w naszej szkole puszczał będzie muzykę Dj-Baart, który na pewno rozkręci trochę atmosferę.

       Przyjdź, zatańcz, a stempel gwarantuje ci lepsze jutro. Osoby ze stemplem następnego dnia nie będą odpytywane. Wstęp tylko 3 zł ! Dobra zabawa i brak pytania na lekcjach warte jest więcej! Nie zastanawiaj się tylko przychodź na naszą dyskotekę!  

 

PostHeaderIcon Drzwi do dziennikarstwa

Z życia szkoły

27 września, członkowie kółka dziennikarskiego (klasa 3e) mieli okazję poznać tajemnice pracy dziennikarskiej. Spotkanie odbyło się w Kurierze Mławskim o godzinie 15. Wszyscy mogliśmy dowiedzieć się ważnych , ciekawych i cennych informacji. Dziennikarki opowiadały nam jak przykuć uwagę czytelnika do artykułu i jak w ogóle zacząć dobry artykuł. Poznaliśmy również poprawną budowę artykułu, która na pewno nam się przyda przy pisaniu. Mamy do napisania artykuł o naszej przyszłości. Najciekawszy artykuł zostanie opublikowany w Kurierze Mławskim. Czekajcie na werdykt. Zobaczymy kto zostanie tym szczęśliwcem.
Zobacz wszystkie zdjęcia...

Więcej…

 

PostHeaderIcon „Dzień spódnicy”

Z życia szkoły

   30 października w naszym gimnazjum odbył się dzień spódnicy. Jest to jedno z nietypowych świąt, aczkolwiek chętnie obchodzone przez dzisiejszą młodzież. Przyjęte jest iż spódnica jest częścią kobiecej garderoby. Niee, nie u nas. Tego dnia wszyscy :dziewczęta i chłopcy zakładamy śliczne spódniczki. ; ) Uczniowie w „eleganckich” strojach ruszyli na lekcje. Przebrani farciarze mieli wolny czas bez pytania czy niezapowiedzianych kartkówek. Lecz najważniejsze jest to żeby była zabawa i tak właśnie jest w dwójce ! : D

 

PostHeaderIcon Halloween

Z życia szkoły

„Straszymy”
Halloween… U nas jednak jest zabawnie i strasznie jednocześnie . Ostatniego dnia października w szkole królowały upiory. Mnóstwo młodzieży przebierało się w barwne, wyszukane i upiorne stroje. Nie zabrakło również i naszych nauczycieli, którzy postanowili do nas dołączyć. Szkoła stała się wybiegiem dla mar, upiorów, strzyg... Aparat nie był wyłączany gdyż gwiazdy szkolnego horroru cały czas były obecne. Lekcje przerażały, a na przerwach trzeba chować się po kątach. Byle do lekcji… Jeden dzień w roku kiedy każdy jest swym własnym strasznym odbiciem…

 

PostHeaderIcon 11 Listopada

User Rating: / 2
PoorBest 
Z życia szkoły

Święto Niepodległości w naszym kraju obchodzimy bardzo szczególnie, tak samo jest również w naszej szkole. Tego dnia z szacunku ubieramy się w biało- czarne stroje.

Okna gimnazjum udekorowane zostały  biało- czerwonymi kotylionami.

 Na pamiątkę tak ważnego święta nauczyciele j. polskiego i historii przygotowali ciekawą inscenizację. Na początku uroczystości cała szkoła odśpiewała hymn narodowy, następnie młodzi uczniowie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami aktorskimi podczas występu. Wszystkie klasy poruszone przedstawionym ani drgnęły z miejsc .  Zaskakujące również były wypowiedzi koleżanek i kolegów  oraz oprawa muzyczna. Po zakończonym apelu pani wicedyrektor powiedziała kilka słów o tymże święcie oraz  podziękowała za całą pracę włożoną w przygotowania. Na koniec wszyscy nagrodzili gromkimi brawami rówieśników.

 
Więcej artykułów…
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najnowsze artykuły
Szukaj na stronie
Dodaj do serwisów
Zaloguj się
Subskrypcja artykułów


Działamy już
Serwis ruszył dnia
01-11-2011
Serwis działa już
2515 dni.